İlan No:
#86328

EDİRNE GÜNLÜK KİRALIK DAİRELER

Edirne / Edirne

/
  Ay Seçiniz :
   
  Müsait
   
  Müsait Değil
   
  --

  Bu günlerde hotel konforunda rahat kalacağınız yerler bulmak neredeyse imkansız bir hotele gidiyorsunuz, girerken stress çıkarken ayrı bir strees eşinizle gitseniz yeni sevgiliniz muamelesi olabiliyor.
  Bir arkadaşınızı davet etseniz sorguya çekilir gibi hotele giriş yapıyor.Şık bir bayan sizi ziyarete gelse room servis ajanlık oynuyor falan gibi problemler.Ve bazı oteller müşteri kaçırmamak için 1 günlük oda vermiyorlar buda cabası!

  Şimdi ise bu tür olayları yaşamadan yaptığınız seyahatlerimnizde rahatça çıkıp girebileceğiniz sizi rahatsız edecek bakışların olmadığı bir konaklama modeli var bu da günlük kiralık ev apart şeklinde gelişti.

  Eskiden sadece yazlık ve tatil bölgelerinde yabancılara yada çok çok eskiden arap ailelere verilen evler gibi tabi bu zamanda herşey değişti ve artık bu yerler çok kurumsallar.
  Buda demek oluyorki yerli turist ve seyahat edenlerin gelir seviyeleri yükseldi buna parelel yüksek olan ev fiyatları artık herkezin cebine uygun hale geldi.
  ---------------------------------------------------------------------------------------

  İşte artık biliyorsunuz günübirlik kiralık ev sistemi tabana yayıldı ve siz rahatlıkla bu evlerden yararlanabilirsiniz.Ayrıca evi internetten görüp bir miktar kapora havale edip ileri tarihte bir gün bu evlerde konaklayabilirsiniz.
  Günlükev kiralama sisteminde tabiki bazı aksaklıklar oluyor bu yüzden evi kiraladığınız ve kapora yatırdığınız yerin doğru yer olduğundan ve kurumsal çalıştığından emin olmalısınız.

  Çok ucuz evler ev fiyatları sizi şüphelendirmeli çünki ya buralar hijyen koşullarına uygun değil yada dolandırılıyorsunuz.
  Kiralık evler çağrı merkezi kendi sisteminden size ev kiralamasa bile; size bu konularda bilgi verecektir.Yeni gelişen bu sektör hepimize hayırlı olsun bu sektörde her sektör gibi kaliteli, ve dürüst iş yapan emlak şirketlerinin yerini aldığı diğerlerinin silindiği bir sistemolcaktır, buna hiç şüphe yok!

  Gezi ve İş seyahatiniz yada gezi için geldiğiniz otantik edirne'de eğer bizde konaklamayı düşünürseniz, ev için imkanlar sıralamakla bitmez. Gece yemeğine arkadaşlarınızı ve dostlarınızı davet edebilir en az kendi evinizdeki kadar rahat ve samimi olarak onları ağırlayabilirsiniz.

  ÜCRETSİZ TEMİZLİK HİZMETİ KENDİNİZİ EVİNİZDE HİSSEDİN .

  Hatta da kendi evinizdeki gibi konaklatırsınız. Ayrı ayrı 4 ailenin rahatlıkla konaklayabileceği edirne'de eğer bizim emlaklarımızda konaklamayı düşünürseniz ; dostlarınızı davet edebilir güven ve huzurla onları ağırlayabilirsiniz.


  KULLANIMDAN DOĞACAK HİÇBİR FATURA YANSITILMAZ.EV İÇERİSİNDEKİ EŞYA KİRALAMA BOYUNCA KİRACIYA ZİMMETLİDİR.

  Evlerimizde kullanacağınız Elektrik, Su, Doğalgaz ve Internet bağlantısı için ekstra ücret talep edilmez.

  Günluk Kiralık Ev- Edirne

  Bu ilan sahibi hiç kural belirlemedi.

  Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.

  Reklam
  Fiyat
  seperator-4
  İLAN SAHİBİ
  edirnegunluk

  Yaşadığı Yer::

  Benim Hakkımda::

  Diğer İlanlarım (0 ilan)
  seperator-4
  Detaylar
  Emlak Türü
  Daire
  Oda Tipi::
  3
  Kişi Sayısı:
  Özel Oda
  Yatak Odaları:
  1
  İlave kişi ücreti:
  1kişiden sonra 20 TL
  Temizlik Ücreti:
  0 TL
  İptal Koşulları
  Depozito
  50 TL
  seperator-4
  seperator-4
  İlgilenebileceğiniz İlanlar