İlan No:
#47717

MOTİVATÖR

İstanbul / Kadıköy

/
  Ay Seçiniz :
   
  Müsait
   
  Müsait Değil
   
  --

  hayatınızın en önemli görüşmesine mi hazırlanıyorsunuz? hayalinizdeki işe çok yakınsınız ve her şey son mülakata mı kaldı? yönetime bir projenizi mi sunacaksınız ? topluluk önünde konuşacaksınız ve heyecanınız dorukta mı? ya da sadece motivasyonel dirilişe mi ihtiyacınız var ? profesyonel destek gerekiyorsa, tüm bilgi ve enerjimle hizmetinizdeyim..

  Profesyonel Danışmanlık Hizmetim sadece kişiye ve duruma özeldir. İhtiyaç konusu danışmanlık türü ile ilgili önceden kısa bir bilgi geçilmelidir. ( Örn: mülakata hazırlık, genel motivasyon danışmanlığı vb)
  Gizlilik prensibimdir ve müşterimden de ayni hassasiyeti beklerim. Hizmet bedelim saat ücretimdir. Uzun süreli projeler için teklif isteyiniz.

  Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.

  Reklam
  Fiyat
  seperator-4
  İLAN SAHİBİ
  ergunmirza

  Yaşadığı Yer:: İstanbul

  Benim Hakkımda:: Meslek: Girişimci | Eğitmen | Motivatör Projeler: Tüm Satışçılar Platformu | Kurucu,GK Mesleklerle Dans Seminerleri | Proje Sahibi Train the Sales Trainer Certificate Programme | Proje Sahibi Hizmetler: Kariyer Danışmanlığı, Satış ve İletişim Eğitimi, Motivasyon ve Performans Danışmanlığı, Proje İş Ortaklığı, Öğrenci Koçluğu, Seminer ve Etkinlik Organizatörlüğü.. Mesleki Başarılar: Dil Eğitimi Sektörü Kontrat Adet Türkiye Satış Rekortmeni | 2007 / 2008 Dil Eğitimi Sektörü Kontrat Yenileme Adet Dünya Satış Rekortmeni | 2009 Ödüller: Rising Consultant of The Year - WSI Turkey Olağanüstü Başarı ve Performans Ödülü - WSI International

  Diğer İlanlarım (0 ilan)
  seperator-4
  Detaylar
  Kategori:
  Hizmet
  Alt Kategori:
  Özel Ders
  Lokasyon:
  İstanbul / Kadıköy
  Gönderim Bölgesi:
  Gönderim yapılmaz. Elden ele teslimat ve iade
  Gönderim Ödemesi:
  İptal Koşulları
  seperator-4
  seperator-4
  İlgilenebileceğiniz İlanlar