Ara

Kiraguru Hakkımızda

KiraGuru.com bireyler arası paylaşımı arttırmayı amaçlayan bir sitedir. Bireylerin ihtiyaçlarını birbirleri arasında paylaşma yöntemiyle giderdikleri yeni alışkanlığı ülkemize getiren KiraGuru.com; üyelerinin her türlü ev, elektronik eşya, taşıt, tekne, elbise, aksesuar, ekipman gibi akla gelen her türlü emlak ve ürünü kiralama fırsatı sunmaktadır.

2012 yılında kurulan KiraGuru.com, müşteri memnuniyetini öne çıkartan çalışma şekli, deneyimli kadrosu, ileri teknolojik altyapısı ve e-ticaret konusunda liderlik yapmış ortakları ile kısa sürede kullanıcılarının beğenisi kazanmıştır.

KiraGuru.com bireylerin evlerini, sürekli kullanmadıkları eşyalarını kiraya vererek hem kazanç elde etmelerini, hem de evlerinde kullanılmayan eşyalarını Türkiye'nin dört bir yanındaki kişilerle paylaşma olanağı sağlamaktadır. Kiracılara da seyahat ettikleri yerlerde daha konforlu, pratik ve ekonomik olarak konaklama veya bir ürünü alma yerine kiralama fırsatı sunmaktadır.

Örneğin: Bodrum'a gideceğiniz zaman otelde kalmak yerine konforlu bir evde kalmayı, kendi yemeğinizi pişirmek istemez miydiniz? Abant'ta boş kalan eviniz, senede bir kere kullandığınız spor malzemelerini güvenli bir şekilde kiraya vermeye ne dersiniz? Peki yeni bir tenis raketi satın almadan önce onu denemek istemez miydiniz Bunların hepsi KiraGuru.com'da mümkün.